Poznaj bardziej dynamiczne ruchy na przyspieszenie metabolizmu i poprawienie pracy jelit...

Opis warsztatu

❇ Czy masz problem, aby zrzucić zbędne kilogramy?

❇ Czy Twój układ trawienny nie funkcjonuje tak jak powinien?

❇ Czy czujesz, że Twój metabolizm jest spowolniony?

✨ Może być to związane z zastojem energetycznym w Twoim ciele, a także z blokadami, które uniemożliwiają właściwą pracę Twojego organizmu.

✨ Jeśli chcesz przyspieszyć swój metabolizm, uwolnić się od blokad i napięć, a także usprawnić funkcjonowanie układu trawiennego, dołącz do tego niezwykłego wrześniowego warsztatu online QiGong *na odchudzanie i lepsze trawienie*!

✨ Podczas tego warsztatu poznasz specjalne techniki oddechowe i odpowiednie ruchy QiGong spójne z Tradycyjną Medycyną Chińską, dzięki którym masz możliwość przywrócić harmonię i równowagę wewnętrzną do całego swojego ciała ze specjalnym ukierunkowaniem właśnie na przyspieszenie metabolizmu i polepszenie układu trawiennego.

✨ Będzie naprawdę GORĄCO! :-)

Nagranie warsztatu trwa: 60 minut (do wielokrotnego odtworzenia)

Wskazówka: z uwagi na dynamiczne ruchy wykonywane w tej sekwencji, nie zaleca się jeść zbyt dużego posiłku przed tą praktyką. Warsztaty nie są przeznaczone dla kobiet w ciąży i osób z rozrusznikiem serca. Ćwiczymy na stojąco na macie.

    Korzyści możliwe do osiągnięcia dzięki praktyce QiGong:
  • wyciszenie, uspokojenie, relaks
  • harmonia i równowaga wewnętrzna
  • rozluźnienie napięć mięśniowych
  • zwiększenie wewnętrzenej energii
  • wzmocnienie systemu odpornościowego
  • zmniejszenie negatywnych skutków stresu
  • poprawienie pracy organów wewnętrznych
  • zmniejszenie przewlekłego bólu

Aby zobaczyć nagranie zajęć (ok. 60 minut) wpisz poniżej kod dostępu, a jeśli nie masz kodu, to możesz go nabyć teraz w promocyjnej cenie 49,90zł (40zł taniej, cena regularna to 89,90zł), klikając link poniżej:

Wykonując płatność elektroniczną, oświadczam, że akceptuję regulamin. Decydując się na zakup kodu dostępu do pliku elektronicznego "Wyrażam zgodę na dostarczenie treści cyfrowych i przyjmuję do wiadomości, że wraz z ich dostarczeniem utracę prawo odstąpienia od umowy w terminie 14dni". Płatności elektroniczne obsługiwane przez serwis Przelewy24. Nagrano w styczniu 2022r.

Poniżej wpisz Twój adres email i kod dostępu, aby obejrzeć nagranie:

Twój adres email:

Kod dostępu: