Fajnie, że tu zajrzeliście! ;-)

Zapraszam Was serdecznie do wspólnej praktyki QiGong w komforcie własnego domu. Wystarczy trochę miejsca oraz mata (QiGong ćwiczymy w pozycji stojącej boso lub w skarpetkach) oraz połączenie internetowe.

Specjalnie z myślą o Was stworzyłem krótkie 30minutowe sekwencje ruchów, aby każdy mógł znaleźć chociaż te pół godziny, żeby wyciszyć swój umysł i podnieść poziom energii wewnętrznej.

Zobacz, jak wygląda sposób prowadzenia przeze mnie zajęć:

Zajęcia QiGong online odbywają się przez platformę ZOOM - już teraz możecie ją przetestować tutaj: www.zoom.us/test

Zajęcia QiGong online odbywają się na żywo (nie są nagrywane) - kilka minut przed zajęciami możecie się podłączyć, aby wspólnie porozmawiać lub zadać pytanie. W prezencie otrzymasz ode mnie kilka nagrań do odtworzenia o dowolnej porze - przeczytaj poniżej.

Po zarejestrowaniu się na zajęcia w danym tygodniu, otrzymasz ode mnie zaproszenie do mojej QiGongowej grupy na Facebooku wraz z linkiem do podłączenia się do zajęć online (osoby, które nie mają Facebooka otrzymają wiadomość email).

Masz też możliwość posłuchać Koncertów Relaksacyjnych online - tak, ja wiem, że to nie jest to samo co na żywo, ale jest to bardzo dobra dodatkowa forma zrelaksowania się tuż przed snem we własnym łóżku.

Czyli 3 proste kroki:

1. Zapisz się na pojedyncze zajęcia lub na cały tydzień zajęć online

2. Dokonaj płatności

3. Otrzymasz link i korzystasz z zajęć online!

Mam też dla Ciebie Prezent:

Dodatkowo, jeśli wykupisz karnet na cały miesiąc, otrzymasz ode mnie w prezencie dostęp do 5 nagrań QiGong "na pobudkę", które możesz odtworzyć o dowolnej porze! :-)

Jeśli masz jakieś pytania, napisz do mnie wiadomość: KONTAKT lub przyłącz się do wspólnej praktyki tutaj: ZAPISZ SIĘ.