Opis warsztatu

❇ Czy masz problem, aby zrzucić zbędne kilogramy?

❇ Czy Twój układ trawienny nie funkcjonuje tak jak powinien?

❇ Czy czujesz, że Twój metabolizm jest spowolniony?

✨ Może być to związane z zastojem energetycznym w Twoim ciele, a także z blokadami, które uniemożliwiają właściwą pracę Twojego organizmu.

✨ Jeśli chcesz przyspieszyć swój metabolizm, uwolnić się od blokad i napięć, a także usprawnić funkcjonowanie układu trawiennego, dołącz do tego niezwykłego wrześniowego warsztatu online QiGong *na odchudzanie i lepsze trawienie*!

✨ Podczas tego warsztatu poznasz specjalne techniki oddechowe i odpowiednie ruchy QiGong spójne z Tradycyjną Medycyną Chińską, dzięki którym masz możliwość przywrócić harmonię i równowagę wewnętrzną do całego swojego ciała ze specjalnym ukierunkowaniem właśnie na przyspieszenie metabolizmu i polepszenie układu trawiennego.

✨ Będzie naprawdę GORĄCO! :-)

Nagranie warsztatu trwa: 60 minut (do wielokrotnego odtworzenia)

Wskazówka: z uwagi na dynamiczne ruchy wykonywane w tej sekwencji, nie zaleca się jeść zbyt dużego posiłku przed tą praktyką. Warsztaty nie są przeznaczone dla kobiet w ciąży i osób z rozrusznikiem serca. Ćwiczymy na stojąco na macie.

Poniżej zdjęcia z tego nagrania warsztatu:


Wykup dostęp

Jeśli jeszcze nie masz dostępu do nagrania tych warsztatów możesz je nabyć w cenie miesięcznych warsztatów (109,00zł). Zgodnie z wszystkimi moimi tematycznymi miesięcznymi warsztatmi dostęp jest ważny do końca miesiąca kalendarzowego, w którym dokonasz zakupu.

TUTAJ znajdziesz informacje, jak złożyć zamówienie

Zobacz nagranie, jeśli masz już dostęp:

Poniżej wpisz kod dostępu do nagrania i kliknij "Odblokuj":